Львів’ян запрошують на благодійний handmade-ярмарок «Добро своїми руками»

rXzxSgvVqusУ неділю, 2 серпня, з 12.00 год.  у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького кожен львів’янин матиме можливість придбати вироби ручної роботи львівських майстрів, навчитись робити класні речі своїми руками і цим долучитись до порятунку життя.

Програма ярмарку дуже насичена: передбачені майстер-класи з виготовлення відкриток, блокнотів, прикрас, майстер-клас з йоги,  розваги з собаками Хаскі, танці, вільні обійми,  тренінгова гра «Давай познайомимось» та перегляд фільму в парку. Крім того, можна буде також придбати вироби ручної роботи львівських майстрів.

Мета ярмарку – зібрати кошти на лікування дівчинки Насті Крупик, яке триває в Ізраїлі (діагноз – неходжкінська Т-клітинна лімфобластна лімфома), повіломляють організатори.

«Настя Крупик – красуня, золота медалістка, у 17 років уже автор книги, ця дівчина цього року лише закінчила школу… Вона єдина опора своєї матері, яка все життя виховує Настю самотужки. Для лікування Насті необхідна непідйомна для її матері сума – 100 000$. Навіть найменша сума грошей, яку ви можете пожертвувати на лікування Насті, допоможе врятувати їй життя! Давайте не будемо байдужими і допоможемо Насті всі разом», – додають ініціатори ярмарку.

основнаДетальніше – vk.com/vryatuj_nastyu

Карта Приват Банку 41494978 4334 7057.Мати – Світлана Іванівна Мельник.

Контакти: т. 0978641378 – Анна, т. 0936139310 – Роман

ел. пошта – izhykanna@gmail.com