Львів’ян запрошують на благодійний концерт «A cappella Leopolis», щоб допомогти бійцю АТО

9-11У п’ятницю, 25 вересня о 19.30  год. вокальний ансамбль «A cappella Leopolis» запрошує львів’ян  та гостей нашого міста на Благодійний концерт, який відбудеться в храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор: пл. Музейна, 4).

У програмі концерту звучатиме українська духовна музика з творів М. Дилецького, М. Березовського, А. Веделя та ін. Диригуватиме постійний диригент ансамблю “A cappella Leopolis” Людмила Капустіна.

Зібрані кошти будуть передані для бійця 24-ої механізованої бригади Назара Барилка на виготовлення протезу.

«Одним із пріоритетів нашої праці є відродження музики українського бароко. Впродовж всієї нашої діяльності ми активно співпрацюємо з провідними істориками української музики, отримуємо від них нотні матеріали та рекомендації до виконання, наслідком чого став наш перший диск з серії “Музика українського бароко”. Ця музика і склала основу нашого виступу в Церкві Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) на підтримку бійця з АТО Назара Барилка. Зібрані кошти на концерті будуть передані йому для виготовлення протезу ноги» – розповідає мистецький керівник ансамблю Роман Стельмащук.

Реквізити для допомоги:
Приват Банк:
Номер картки: 5168 7420 1929 5579
Отримувач: Барилко Назар Михайлович
 
 Довідка:

2Ансамбль давнього співу “A cappella Leopolis” був створений для виконання головно барокової музики. За більше ніж десять років діяльності ансамбль виконав програми з творів К. Монтеверді, Г. Шюца, Д. Букстегуде, Ґ. Ф. Генделя, В. А. Моцарта, церковної музики польських композиторів XVI-XIX ст., церковної та світської музики з епохи українського бароко, оперної музики Д. Бортнянського, композиторів Віленської школи (М. Дилецький, Ф. Шеверовский, А. Цибульский та ін.), програму, складену з європейських і українських коляд “Йдемо до Вифлеєму”.