Львів’ян запрошують на екуменічну молитву в День прапора

flag_14398200364З нагоди вшанування світлої пам`яті новітніх Героїв України, у День прапора, 23 серпня 2017 року, у м. Львові проведуть низку заходів.

Насамперед об 11.00 год. біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії відбудеться важлива для міста подія – поминальне віче.

Невдовзі на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища відбудеться підняття Державного стягу України, екуменічна панахида та урочисте покладання квітів.

 «Починаючи від Революції Гідності, надзвичайно важливим є розуміти, хто заслужив для нас визволення, про яке ми мріяли дуже довго. Воно далось нам кровю, життям наших Героїв. І тому гідно й достойно, що кожного року ми збираємось на заупокійній молитві на Личаківському кладовищі, дякуючи Богові за дар життя наших захисників, тих людей, яким було небайдуже. Надзвичайно важливим є це повідомлення й для нас: «Бути небайдужими!», тому що байдужість вбиває, присипляє, не дає можливості розвиватись. Мужнім Героям, які віддали свої життя за збереження цілісності нашої держави, було небайдуже, яким буде майбутнє цієї землі. Вони є скарбом для нас, і ми збираємось у цей день, щоб не забувати про цінність та велич їхнього подвигу. Ці люди зробили Україну іншою, наша ж місія – продовжувати розвивати те благодатне зерно, яке вони посіяли, дякувати їм за дар Незалежності», –  зазначив капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

«Сьогодні, відзначаючи 26-ту річницю Незалежності України, пригадуємо подвиг Героїв рідної землі. Заради гідного майбутнього нашої держави вони пожертвували своїми життями. Державний стяг над їхніми могилами – це живий символ безсмертя духу, а спільна молитва –  вияв віри в Божу ласку, також поваги і любові до мужніх захисників України», – наголосила в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Марія Пилипчук.