Львівських журналістів запрошують на брифінг з нагоди проведення благодійного міжрелігійного кінофестивалю «Прожектор мрії»

04-ff-cinema_389-abУ вівторок, 24 жовтня 2017 року, об 11.00 год. в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116) відбудеться брифінг для представників ЗМІ з нагоди проведення у Львові благодійного міжрелігійного кінофестивалю «Прожектор мрії».

Участь у брифінгу візьмуть:

Тарас Дзюбанський, доктор богослов’я директор Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас»;

– Богдан Гречин, менеджер проектів організації «Care in Action», координатор волонтерів;

– Христина Катола, координатор проекту «Разом» організації «Care in Action», координатор волонтерів;

– Христина Камінська, докторант біоетики, Вищий Інститут морального богослов’я Академія св. Альфонса Лігуорі при Папському Лятеранському Університеті;

– Лідія Батіг, головний редактор сайту «Духовна велич Львова», модератор брифінгу.

Довідка

Нагадаємо, у четвер, 26 жовтня 2017 року, з 16.00 год. до 20.00 год., в актовому залі «Центру Митрополита Андрея Шептицького» (УКУ, вул. Козельницька, 4, Паркова аудиторія, 127, 1 поверх) відбуватиметься благодійний міжрелігійний кінофестиваль «Прожектор мрії».

Захід буде присвячений перегляду фільму відомого американського кінорежисера Даррена Арановські «Фонтан» (2006 р.), а також обговоренню його нової скандальної кінострічки на релігійну тематику «Мати!» (2017 р.).

Участь в обговоренні візьмуть студенти, кінокритики, духовенство – представники усіх християнських конфесій міста та духовні лідери інших релігій (Юдаїзму та Ісламу).

Зокрема про дискусійні моменти в творчості Арановські розповість Станіслав Тарасенко, арт-директор кінотеатру «Копернік».

Вхід на подію становитиме 30 грн. із учасника. Зібрані кошти будуть перераховані організації «Care in Action», яка виконує активну благочинну діяльність у Львові та Львівській області.

Ініціатори заходу: Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Львівський клуб «MasterPeace», сайт «Духовна велич Львова», «Школа міжрелігійної журналістики». Подія відбудеться за підтримки Львівської міської ради.

Контактна інформація: 0685038448 – Лідія Батіг, головний редактор сайту «Духовна велич Львова».