Львів’ян запрошують на кампус “Гостинець” про стосунки і для стосунків

3 20 по 23 серпня поблизу Львова відбудеться кампус «Гостинець». Протягом чотирьох днів діятимуть три паралельні програми: для молодих хлопців і дівчат, які в пошуку стосунків; для подружніх пар та маленьких діток, які прибудуть разом із своїми батьками. Організовує подію громадська організація “Платформа Розвитку Стосунків”.

«Мета кампусу «Гостинець» – створити простір для розвитку близьких стосунків, в якому можна відпочити, отримати нові знання, нові навики комунікації та новий досвід буття разом, – розповідає засновниця проєкту Ольга Матвійчук, – Ми часто мріємо, шукаємо і створюємо романтичні стосунки, в яких не завжди легко залишатися в гармонії та любові. Природньо зустрічатися з перешкодами, нормально мати суперечки та ненормально не спробувати подолати будь-які перешкоди і зробити свій шлях більш пізнавальним і більш комфортним!».

Навчальну частину програми проводитимуть спеціалісти в галузі психології та психотерапії, тренери, консультанти по коучингу та фасилітації. Під час навчання спікери розкажуть про етапи і кризи в розвитку пари, межі та пріоритети в стосунках, родові сценарії, комунікацію в стосунках, фінансову грамотність та багато іншого.

Учасники отримають:

– знання про закономірності та розвиток стосунків;

– психологічні знання і навики, які допоможуть успішно вирішувати конфліктні ситуації в стосунках;

– нові відкриття, оновленні почуття та ще більше любові до себе, свого чоловіка чи дружини, до своїх рідних і близьких людей.

В цьогорічному форматі кампусу діятиме квиток вихідного дня 22.08.

Власники даного квитка матимуть змогу відпочити на території Садиби Чаверед та взяти участь в активнотях на вибір.

Серед додаткових активностей на вибір: cash flow, speed dating, фотосесія, пісні під гітару, дискотека, барбекю та інші.

З наймолодшими учасниками займатиметься вихователь Львівської школи Монтессорі, за спеціальною методикою Марії Монтессорі. В цій програмі використовують оригінальні матеріали і вправи, що розвивають дрібну моторику і координацію рухів, самостійність дітей і пізнання навколишнього світу.

Кампус «Гостинець» відбудеться в затишній садибі Чаверед, що у селі Деревач поблизу Львова.

Реєстрація на участь у кампусі «Гостинець» за лінком: https://forms.gle/WBpnHb7GmbX9Ny2A6

Детальніша інформація у описі події на facebook за лінком: https://fb.me/e/2hgvD7esL

Додаткові запитання за номером телефону 0504175840 Марта (з 18:00 до 22:00). Для комунікації можна використовувати Viber, Telegram, WhatsApp.

Проект реалізується громадською організацією «Платформа Розвитку Стосунків». Основна мета організації – популяризація цінності сім’ї, сприяння у формуванні та реалізації державної сімейної політики на зміцнення інституту сім’ї.

Інформаційні партнери: Релігійний інтернет-ресурс “Духовна велич Львова” та сайт “Дивенсвіт”