Львів’ян запрошують на концерт пам’яті Патріарха Йосифа

У неділю, 23 жовтня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів, майдан святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1) проведуть музичний захід, присвячений Патріарху Йосифу Сліпому. «Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець», приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа (Сліпого) до вічності і є продовженням циклу проєктів.

Зі слів організаторки та авторки проєкту Олени Білоус, під час заходу слухачі матимуть нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки «Адажіо» Самюела Барбера у виконанні камерного оркестру «Віртуози Львова» під батутою Володимира Сивохіпа. Серед відомих композицій також прозвучить «Stabat Mater» Джованні Перґолезі, яку виконають Софія Соловій (сопрано) і Лілія Нікітчук (мецо-сопрано). Про сам життєвий шлях Патріарха розповість о. Орест Фредина, парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці. 

Захід розпочнеться о 20 годині в приміщенні церкви. У рамках проєкту в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові, презентують банерну виставку «Сліпий», створену у 2020-2022 роках митцями з різних куточків України. 

Нагадаємо, проєкт «Молитва до Митрополита. Сліпий» діє з 17 лютого 2022 року зі130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Перший захід із циклу проєкту розпочали з відкриття мистецької виставки українських художників в Національній філармонії у Львові.