Львів’ян запрошують на курс християнського життя та свідчення

hzhs-posterЗ 4 по 29 травня у Львові триватиме курс «Християнське життя та свідчення». В цей період буде відкрито 10 центрів навчання у різних куточках Львова. Заняття відбуватимуться також у різні дні тижня. Перше заняття відбудеться 4 травня.

По всій Західній Україні тисячі християн вже пройшли такий курс. Отож, мешканці Львова тепер матимуть нагоду зміцнити свою віру і навчитися захоплювати нею інших!

Програма у деяких центрах буде дещо урізноманітнена. Зокрема у церкві «Голгофа», що по вул. Скрипника 2А, планується жива музика в доповнення до навчання; у Центральній церкві ЄХБ по вул. Зелена, 11Б курс буде перекладатися мовою жестів, а в церві по вул. Лемківська,3 планується переклад англійською. Учасникам курсу потрібно мати з собою тільки ручку!

Кожен, хто пройде такий курс, матиме змогу стати душеопікуном на Фестивалі надії! Нагадаємо, що Фестиваль надії – це найбільший християнський захід всеукраїнського масштабу, який відбудеться у Львові 20 червня 2015 року.

«Через курс «Християнське життя та свідчення» ми робимо наш найбільший внесок у підготовку будь-якого фестивалю. Жоден член церкви не має пропустити цю нагоду», – закликає Біллі Ґрем.

Отож, не пропустіть нагоди побути в єдності з церквою у навчанні!

Адреси 10 центрів, де проводитиметься навчання, час проведення та як добратися

Детальнішу інформацію отримайте за телефоном:
097 97 98 788 (Анатолій Жилавий) counseling@hopefest.lviv.ua