Львів’ян запрошують на музичний вечір із циклу «Молитва до Митрополита», присвячений Патріархові Йосифу

25 вересня 2022 року Концертний зал  ім. С. Людкевича Львівської національної філармонії (м. Львів, вул. Чайковського, 7) запрошує львів’ян і гостей міста поринути в атмосферу славного минулого і перенестися у час життя Великої Людини, світоча Української Греко-Католицької Церкви – Патріарха Йосифа (Сліпого).
 

Учасники заходу матимуть унікальну нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки «Адажіо» Самюела Барбера у виконанні камерного оркестру «Віртуози Львова» під батутою Володимира Сивохіпа.

Особливим подарунком для гостей буде виконання «Stabat Mater» Джованні Перґолезі у розкоші голосів відомих на весь світ солісток – Софії Соловій (сопрано) і Лілії Нікітчук (мецо-сопрано).

Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано
  • Лілія Нікітчук, мецо-сопрано
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Володимир Сивохіп, дириґент

Спеціальний гість – Оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа під батутою Адріана Леськіва

У програмі твори Самюела Барбера, Джованні Перґолезі
 
Автор проєкту – Олена Білоус
 
Початок вечора о 17:00.
Квитки можна придбати тут.
 
Проєкт «Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець» приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа до Вічності і є продовженням циклу проєктів «Молитва до Митрополита».
 

Проєкт розпочав свій шлях 17 лютого 2022 року у день 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа у приміщенні Львівської національної філармонії ім. М. Скорика відкриттям мистецької виставки за участі художників з різних куточків України. Вечір розпочав струнний квартет «Фенікс», благословив Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, а далі звучав голос тенора світових оперних сцен Михайла Малафія.

Джерело: philharmonia.lviv.ua