Львів’ян запрошують на презентацію літургійно-музичного видання «Паракліс з Акафістом до Пресвятої Богородиці» у нотному викладі для мішаного хору

25 червня о 19:00 год. у Домініканському Соборі (церкві Пресвятої Євхаристії, вул. Музейна, 1) відбудеться презентація нового літургійно-музичного видання «Паракліс з Акафістом до Пресвятої Богородиці» у нотному викладі для мішаного хору. Організатором події є Літургійний центр “Передання”.
Автор збірки – єромонах Лука Михайлович, студит. Книга постала на основі кращих взірців української, візантійської, балканської літургійної музики.
Новопосталий збірник відкриває значний пласт традиції церковного співу. Він продовжує славетну естаферу вітчизняних богослужбових видань, які у минулих століттях творили образ нашої церковної і культурної ідентичності.
Традиційна українська церковна музика вводить християнина у дивний світ звукових фресок і автентичних літургійних образів. Представлені зразки богослужбової музики — єдині за духовною суттю і різні за формою, жанром і вираженням відкривають слухачеві шлях для внутрішнього споглядання, молитви і богослужбового предстояння.
Особливість збірника у тому, що поруч з нотним викладом «Параклісу з Акафістом до Пресвятої Богородиці» є також повний текст вказаного богослуження.
Одна з центральних частин – молебний канон «Водою пройшовши» поданий новому українському перекладі. Поруч зі знаними мелодіями окремих гимнів опубліковано новопосталі музичні тексти, що написані спеціально для публікації збірника.
Важливі адресати видання – церковні реґенти, співці, питомці духовних семінарій, особи, які займаються богослужбовим співом. Водночас кожен душпастир чи вірянин може уживати збірку для практичного літургійного використання або приватної молитви!
 
 
Як продовження презентації відбудеться літургійно-музичне дійство за участю 3-х хорових колективів:
хор «Credo» (м. Луцьк)
хор «Феліціо» (м. Надвірна)
хор «ПЕРЕДАННЯ» (м. Львів)
Лунатимуть вибрані співи, що увійшли до нового видання.
Ласкаво запрошуємо усіх Вас на  захід!