На Різдво львів’ян запрошують до Шевченківського гаю

ppp_9d55eУ час Різдвяних свят львів’ян та гостей міста запрошують започаткувати нову традицію: збиратись у Шевченківському Гаю (вулиця Чернеча Гора, 1) і колядувати від хати і до хати. Різдвяний фестиваль триватиме з 12.00 год. 7 січня по 18.00 год. 9 січня.

«Усі, хто в ці дні відвідає Шевченківський гай (scansen, або музей під відкритим небом), потраплять в атмосферу родинного тепла, різдвяної містерії, де звучатиме дзвінка коляда у сяйві мерехтливих ліхтариків, де розгорнеться ярмарок, який щедро частуватиме традиційними стравами, а саме – медовою кутею, пампушками, духмяним узваром та іншими смаколиками», – інформують організатори.

Впродовж святкових днів усі охочі зможуть навчитися створювати ляльки-мотанки, дідушки, різдвяні павуки з соломи, відвідати майстер-класи із ковальського мистецтва, скуштувати хліба, випеченого в старовинній печі, почути про давні звичаї святкування Різдва та приготування традиційних різдвяних страв. А для малечі відомі львів’яни читатимуть добрі казки про маленькі й великі різдвяні дива.

Читайте також: «Різдво єднає у Львові». Програма заходів

Також в Гаю розгорнеться Ярмарок, який щедро частуватиме численними різдвяними стравами, а саме – медовою кутею, пампушками, духмяним узваром та іншими смаколиками. Гості Свята в інтерактивній формі дізнаються історії найдавніших садиб, долучаться до давніх звичаїв.

Квитки: можна придбати онлайн (20 грн).

За матеріалами: tvoemisto.tv