Львів’ян запрошують на спільний “Сніданок довіри”

1У неділю, 12 серпня, у Львові проведуть “Сніданок довіри” — зустріч для спілкування і знайомства, обмін думками та енергіями.

Початок заходу о 10 год., відвідувачі можуть прийти на вулицю Вірменську (верхню частину — від вулиці Друкарської до “Дзиги”). Організатори події — “Biennale of Trust” (бієнале довіри), відкрита платформа для академічного, практичного та мистецького осмислення довіри, а також “Креативне місто Львів” (Creative city Lviv).

Артисти, власники закладів, активісти, музиканти, журналісти, просто містяни зійдуться за одним довгим столом з домашніми стравами і кавою, які ми принесемо з собою для спільної трапези. Тут ми маємо відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Будемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя, повідомляються організатори і зазначають, що під час заходу їм допомагатимуть волонтери.

Головний акцент цього сніданку — це вміння комунікувати, ділитися ідеями та їжею одне з одним. Важливий елемент події — комунікація і вміння довіряти одне одному, тобто приємно провести час та поспілкуватися з іншими людьми”, поділилася для Департаменту інформації УГКЦ співорганізатор зустрічі Ляна Мицько.

Окрім цього, організатори додають, що подібна ініціатива буде проводитися неодноразово та запрошують львів’ян долучитися до неї.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ