Львів’ян запрошують на Стрітення помолитися Візантійський Параклис з Акафістом до Богородиці

Очолить моління Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор.

“Дорогі христолюбці і поціновувачі літургійної молитви та співу!
Ми раді сповістити Вам, що:
у понеділок,
15 лютого
о 17:00
у храмі Софії Премудрості Божої
Українського Католицького Університету
відбудеться літургійне представлення нововідродженої молитви «Параклису з Акафістом до Пресвятої Богородиці».
Стрітення Господнє – це свято благословенної зустрічі Бога і людини, це час Господніх обіймів і ніжної доброти нашого Бога, це час світлосяйного тепла пломеніючих свіч і радісної довіри. Це таїнство зустрічі, у якій Бог беззастережно дарується, а людина більше не боїться розкрити обійми прийняття, коли старозавітні приписи розчиняються у люблячій і всеохопній благодаті Христа-Богонемовляти, коли людина щораз то більше чує голос Істини і човен історії повертає у бік оновлення у Христі.
У цей день Літургійний Центр «ПЕРЕДАННЯ» і учасники «Школи Традиції, Літургійного Життя і Церковного Співу» запрошують Вас торкнутися серцем і світом духовних почуттів одного з найбільш видатних скарбів церковної молитви – «Параклису з Акафістом до Пресвятої Богородиці».
Протягом минулого року учасники «Школи Традиції і Літургійного Життя» крихітка за крихіткою реставровували цей неперевершений витвір літургійної піснетворчості, аби дати йому нове дихання.
Знаменно і радісно, що нашу молитовну зустріч у день Стрітення Господнього з нами розділить преосвященніший Митрополит Львівський Ігор (Возняк) разом з собором духовенства університету, наші друзі, гості і члени спільноти “ПЕРЕДАННЯ”.
З цієї нагоди ми приготували для усіх учасників літургійного заходу богослужбовий збірник «Параклису», який допоможе глибше зануритися у тексти і мелодику цього чудового богослуження.
У часі молитви лунатимусь цінні взірці візантійської церковної музики, які на тривалий час вийшли з літургійного ужитку нашої Церкви. Також будуть прочитані надихаючі тексти, що розкриватимуть красу і велич церковної молитви, славу Богоматері і місце людини у таїнственному взаємнопроникнені Бога і сотворіння.
Друга частина анонсованої події запросить Вас до стрітенських фестин, спілкування, співу і смачного частунку.
Рівно ж цьогоріч заплановано видання нового літургійно-музичного збірника «Параклису з Акафістом до Пресвятої Богородиці» від Літургійного Центру «ПЕРЕДАННЯ», який, сподіваємося, дасть змогу сучасним церковним співцям, реґентам, членам хорових колективів і спільнот впроваджувати їх до власного хорового репертуару та літургійного вжитку.
Ласкаво запрошуємо Вас відвідати наш літургійних захід і розділити світле торжество Стрітення разом з нами”, – повідомили організатори.