Львів’ян запрошують на святкування “Римського Різдва”

Про це повідомив на своїй фб-сторінці настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ РКЦ, о. Григорій Драус. Захід “Римське Різдво” є відкритим для всіх зацікавлених та відбувається вже 11 років поспіль.

“Ввечері, 24 грудня о 21:30, Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6) запрошує всіх бажаючих на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем.
Захід під назвою «Римське Різдво», відбувається вже одинадцять років поспіль. Назва «Святкуймо двічі.Частина 1: католицьке Різдво» вказує на факт, що у Львові традиційно святкують Різдво за двома календарями. Свято розпочнеться в приміщенні парафіяльного центру, відбудеться, як сімейне святкування за столом. Будуть всі символи Різдва: сіно, зірка, фігури шопки, ділення різдвяним хлібом, колядування.
Як завжди, “Римське Різдво” надихало учасників в спосіб більш розбудований і ще більш зосереджений на християнських змістах переживати Святвечір. Від 2011 до 2020 “Римське Різдво” відбувалось на УКУ, де зародилась Парафія св.Йоана Павла ІІ. Тепер  святкування відбувається в новозбудованим парафіяльному центрі”, зазначив настоятель. 
 
Традиційна Різдвяна урочиста Меса буде опівночі.
 
Пригадуємо, що парафія св. Йоана Павла ІІ знаходиться на вул. Стрийській, 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку “Ашану”).
Різдвяні Меси 25 грудня відбудуться о 9:00, 11:00, 12:00 і 19:00.
Також охочих запрошують відвідати “Різдвяний марафон – усі прославляймо Христа” це Концерт колядок у виконанні єврейських, польських і українських гуртків розпочнеться о год.17:00.
 А також християнський театр “Еммануїл” ім.Кароля Войтили презентує театральну містерію “Одного разу, на Різдво” (год.18:00).
Для військових готують спеціальну виставв, – вертеп і колядування, які відбудуться в понеділок 27 грудня о 15:00.