Львів’ян запрошують на виставку-концерт “Герої не вмирають”

22281933_486654588369423_5236359429354148875_n15 жовтня 2017 року, о 16:30 год., у селі Вороців Яворівського району Львівської області відбудеться виставка-концерт “Герої не вмирають”. Це мистецький проект, присвячений пам’яті Героя України Василя Сліпака.

У програмі заходу: фотовиставка, виступи Лауреата Національний премії України ім. Т.Шевченка Державна академічна чоловіча хорова капела”Дударик” (художній керівник і диригент Дмитро Кацал),  Заслуженої артистки України Світлани Мамчур, Народного артиста України Олега Лихача, Військового оркестру 80 ОДШБр. Проект стартував в середині вересня цього року у столиці Литви Вільнюсі.

“Ми відчули надійне плече наших литовських побратимів, їх щиру та віддану дружбу, загартовану в боротьбі за свободу та скріплену спільною історією. Щасливі, що в Європі є не лише наші однодумці, а братній нам литовський народ, який боляче переживає нашу біду, цінує незламність нашого духу і прагнення до свободи. В Україні продовжуємо цей проект в невеличкому селі біля Львова, адже далеко не кожна людина має змогу потрапити у великі міста, в яких такі проекти найчастіше відбуваються, а також це буде чудовою нагодою подякувати, прекрасним людям, які завжди готові підтримати наших бійців. На прикладі Героя України оперного співака, який маючи світову славу, покинув сцену і поїхав на Схід боронити свою Батьківщину, свою неньку, своїх братів і сестер. Поклав душу свою за нас, і наслідуючи Христа, дав приклад, як потрібно любити, як працювати, як творити, як жити і як не боятись за ці святині віддати найцінніше- своє життя. На заході будуть присутні наші воїни, бійці 80 окремої десантно-штурмової бригади, які на короткий час приїхали з передової до своїх домівок. Фотовиставка, яка є частиною проекту, включає моменти з передової наших десантників, їх жертовну службу на Сході Батьківщини, а також, шану пам’яті полеглих побратимів. Проект покликаний сприяти духовно- патріотичному вихованню молоді, утвердженню християнських цінностей, вшануванню пам’яті найкращих синів і дочок, які віддали своє життя за Вітчизну”, – розповів ексклюзивно “Духовній величі Львова” ініціатор проекту, військовий капелан, священик храму св. Миколая УПЦ КП у Львові о.Андрій Дуда.

Запрошуємо долучатись до заходу!

Підготувала Юліана Лавриш