Львів’ян запрошують на Європейську зустріч молоді Тезе у Вроцлаві

БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує молодих людей віком 17-34 років взяти участь у паломницькій подорожі до Тезе на Європейську зустріч молоді у Вроцлаві (Польща). Більше аніж подорож, більше аніж просто зустріч!

“Найчастіше ми можемо знайти Бога, коли втишуємося, йдемо на глибину. І цю атмосферу брати Тезе створюють саме завдяки своїй простоті. Величезна кількість паломників приїздить на Європейську зустріч молоді”. Люди в пошуку. І вони щось у Тезе знаходять. Сказати: «знаходять Бога»: буде цілком доцільно. Адже Тезе – це особливий ритм, який запускає новий відлік у духовному житті. І це місце зустрічі для молоді з усього світу, це особлива Різдвяна радість,яку вповні можемо відчути лише спільно. Звичайно, що Бога можна знайти всюди. Але брати, своїм життям дають ту можливість, яку багато хто шукає”, розповіла заступник директора БО “Фундація Духовного Відродження”, багаторічна організатор поїздок до Тезе, Олена Карнаух. 

Є змога поїхати двома маршрутами. 

Перший маршрут: Львів-Краків-Вроцлав-Варшава-Львів. Дата: 26.12-3.01.

Другий маршрут: Львів-Краків-Вроцлав-Гданськ-Варшава-Львів. Дата: 26.12 -3.01.
 
Детальна інформація за номером телефону – 067 67 90 207 Марія , 093 530 75 96 Юрій.
електронна пошта: taize.foundation@gmail.com
Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/1JSauKTA0dtmJsbyTMfCHU-MfhgAy8TpCWs1VdRLaeZ0/edit

Нагадаємо, перша в Україні зустріч Тезе у форматі Регіональної зустрічі відбулася у Львові, у квітні 2018

 Довідка:

Щорічні Європейські зустрічі, які організовують брати екуменічної спільноти Тезе є частиною «паломництва довіри на землі», яке спільнота Тезе веде вже більше сорока років. Молоді люди, які беруть участь у цих зустрічах, збираються разом, щоб бути частиною місцевої Церкви протягом кількох днів, а також обговорити такі теми, як розуміння між народами, мир, питання віри та соціальної відповідальності. Одна з цілей зустрічей Тезе полягає в тому, щоб дати можливість молодим людям відчути Церкву як місце дружби, гостинності та спілкування.