Львів’ян запрошують на зустріч-презентацію товариства “Бойківщина”

У неділю, 4 жовтня 2020 року, на території храму св. Премудрості Божої – Софії, що у Свято-Іванівській Лаврі Студійського Уставу УГКЦ відбудеться зустріч-презентація товариства “Бойківщина”. Участь у зустрічі візьме владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ родом з бойківщини.  Організатор – Товариство “Бойківщина” м. Львів. Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці товариства. 

Програма зустрічі: 

11:00 – Архиєрейська Божественна Літургія. Молитва за Україну в церкві св. Миколая зі села Кривка, яку очолить Преосвященний владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.
12:30 – презентація товариства Бойківщина (м. Львів), галявина біля церкви 
12:45 – презентація бойківської кухні та почастунок (можна буде придбати бойківських страв з ресторану «Бойківська гостина»).
13:15 – бойківські троїсті музики колектив «Бойє» товариства «Бойківщина» (м. Львів), галявина біля церкви.
14:00 – знайомство із Музеєм народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького – екскурсія, майстер-класи (за бажанням відвідувачів)

Участь у зустрічі також візьмуть гості з села Кривки Турківського району.  

Як зазначив у коментарі для Духовної величі Львова пан Андрій Німець, голова товариства “Бойківщина”:  “Основною ціллю недільної події є зустріч та спільна молитва бойків з владикою Володимиром, який сам є вихідцем з бойківщини у нашому бойківському храмі. Оскільки церква Премудрості Божої Свято-Іванівської Лаври є унікальним зразком бойківської архітектури перенесеної з села Кривка Турківського району, а також презентація товариства та нашої діяльності.

Організатори запрошують усіх бажаючи, особливо вихідців з бойківщини для ближчого знайомства між собою та спілкування. Зустріч організовує товариство «Бойківщина» у місті Львові, у співпраці з Свято – Іванівською Лаврою, Музеєм народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького та ПП «Бойки» (ресторан «Бойківська гостина» м. Львів)