Львів’ян запрошують підтримати спорудження каплиці в Українській Кальварії

Закликав допомогти у завершенні встановлення каплиці в Українській Кальварії, Синкел у справах монашества ЛА УГКЦ, єрм.Юстин (Бойко) з посиланням на адміністратора відпустового місця “Українська Кальварія” о. Павла Гачана.

 Далі – подаємо текст звернення о. Павла Гачана.

“ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Найперше, хочемо висловити щиру подяку з Українська Кальварія Свято-Іванівській Лаврі монахів Студитів в Музеї народної архітектури та побуту ім.Климентія Шептицького у Львові! А саме: о.Юстину Бойко, парафіянам та всім жертводавцям за цей великий ДАРУНОК, який Ви зробили на прославу Пресвятої Богородиці на цьому прадавньому відпустовому місці, частина якого збереглася на території України!
На 30-му році незалежності, маємо особливу місію: відроджувати цей відпустовий центр, так щиро люблений нашими предками.
Добрими стараннями жертводавців був перевезений храм 27 січня, а 7 травня відбулося освячення наріжного каменя під будівництво храму Матері Божої, прославленої в Чудотворній іконі Пацлавській, преосвященнішим Владикою Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. 10 травня прибули майстри зводити цей величний Храм,який стане іконою бойківської архітектури,що була збережена митрополитом Андреєм та о.Климентієм Шептицькими, адже саме за їхніми стараннями була перевезена церква з с.Кривка Турківського р-ну у м.Львів.
Наш храм знаходиться на етапі завершення будівництва. Однак, маємо певні виклики. Найперше – це видати кошти за роботу майстрам у сумі 5 тис.доларів. Наступне – придбати відповідний церковний інвентар для оздоблення цієї каплиці.
Як адміністратор відпустового місця “Українська Кальварія”, щиро засилаю молитви до Пресвятої Богородиці за всіх жертводавців! Нехай Небесна Заступниця вислухає добрі наміри кожного та має всіх під Своїм святим Покровом! Рівно ж, прошу Вас, по-можливості, скласти свої пожертви для завершення будівництва цього величного храму на Українській Кальварії. Нехай Всемилостивий Господь воздасть сторицею усім доброчинцям і жертводавцям!
Наш банківський рахунок 5167 8032 5915 3638 Гачан М.В. (Відповідальна особа за збір коштів!). По-можливості просимо вказати “пожертва на храм”.
З молитовною подякою о.Павло Гачан”.