Львів’ян запрошують помолитися біля мощей св. Пантелеймона Цілителя

Про це повідомив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ у Львові-Рясному, о. Михайло Дулька. Храм буде відчинений з 8:00 до 20:00.

“З 24 по 29 липня в нашому парафіяльному храмі Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України, що в мікрорайоні Рясне-2 м. Львова, перебуватимуть мощі святого великомученика і цілителя Пантелеймона .

« Обраний страстотерпче Христів і лікарю благодатний, що задарма подавав недужим зцілення, піснями за це прославляємо тебе, заступника нашого. Маючи сміливість перед Господом, від усяких бід і хвороб визволяй нас, що з любов’ю взиваємо до тебе:
Радуйся, великомученику і цілителю Пантелеймоне », – разом підноситимемо наші молитви, просячи про здоров’я духовне та тілесне.
Великомученик Пантелеймон вшановується Православною Церквою як покровитель воїнів ( завдяки його першому імені Пантолеон, що означає « лев у всьому»). Також святого шанують, як покровителя лікарів та цілителя, адже друге ім’я, дане йому при Хрещенні, – Пантелеймон, тобто « милостивий».
Порядок богослужінь на цей період у храмі:
24 липня( субота) – вечірня з акафістом до великомученика і цілителя Пантелеймона у соборному співслужінні духовенства міста. Виставлення чесних мощей великомученика. Початок о 17 годині
25 липня( неділя) – Літургія свт. Іоана Златоустого. Початок о 10 годині
Акафіст до великомученика і цілителя Пантелеймона. Початок о 17 годині
28 липня ( середа) – РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА. ХРЕЩЕННЯ РУСІ – УКРАЇНИ – початок літургії о 9 ранку
26,27, 28 та 29 липня щодня о 18 годині служитиметься Акафіст до великомученика і цілителя Пантелеймона”