Львів’ян запрошують творити добро своїми руками

983337Прийди. Купи. Врятуй життя! Саме таку можливість будуть мати усі львів’яни 2 серпня з 12.00 год. у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького, де відбудеться благодійний Handmade ярмарок «Добро своїми руками».

Мета ярмарку – зібрати кошти на лікування дівчинки Насті Крупик, яке триває в Ізраїлі (діагноз – неходжкінська Т-клітинна лімфобластна лімфома), повіломляє прес-служба ЛМР.

У програмі: майстер – класи з виготовлення відкриток, блокнотів, прикрас і не тільки; майстер – клас з йоги; вироби ручної роботи львівських майстрів; розваги з собаками Хаскі; танці; вільні обійми та перегляд фільму в парку.

«Кожна людина має можливість придбати щось для себе, тим самим долучитись до порятунку життя», – розповіла Анна Іжик, організатор ярмарку.

«Настя Крупик – красуня, золота медалістка, у 17 років уже автор книги, ця дівчина цього року лише закінчила школу… Вона єдина опора своєї матері, яка все життя виховує Настю самотужки. Для лікування Насті необхідна непідйомна для її матері сума – 100 000$. Навіть найменша сума грошей, яку ви можете пожертвувати на лікування Насті, допоможе врятувати їй життя! Давайте не будемо байдужими і допоможемо Насті всі разом», – додають організатори.

Карта Приват Банку41494978 4334 7057.Мати – Світлана Іванівна Мельник.

Контакти: тел.: 0978641378, Анна, ел. пошта – izhykanna@gmail.com.

Детальніше – https://vk.com/vryatuj_nastyu

afisha_all