Львів’ян запрошують у паломництво до чоловічого монастиря на повстанських могилах УПА

SONY DSCУ суботу, 25 липня о 7.00 год.  від Свято – Покровського   кафедрального  собору Львова (вул. Грушевського, 2) вирушать прочани до Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на повстанських могилах (Рівненщина). Повернутися до Львова планують о 22.00 год.

Паломники побувають у храмі Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, будівництво якого ще триває, а також у храмі Трьох Святителів – Іоана Золотоустого, Василія Великого та Григорія Богослова.  Крім того прочани матимуть можливість відвідати джерело Святої Великомучениці Христової Варвари, розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби. А потім вшанують пам’ять полеглих воїнів УПА та відвідають музей бойової слави розташований на місці криївки повстанців.

images1За головним храмом обителі, в землі, розташована криївка воїнів Української Повстанської Армії, така ж, яких сотні були по всій Україні. Саме у таких криївках не згасав вогонь свободи та незалежності, саме з таких криївок розповсюджувалась агітація та диверсії проти радянських окупантів, саме у таких криївках знаходили кінець свого життєвого бойового шляху сотні вояків УПА.

«Кожна подорож паломницького центру «Покров» здійснюється у намірі молитви за мир. Цього разу прочани також молитимуться за повстанців і Україну та відвідають місця де поховані незламні борці за волю українського народу, щоб попросити в них заступництва і допомоги нинішнім українським воїнам відстояти рідну землю» – зазначає голова паломницького центру «Покров» о. Роман Мануляк.

Вартість пожертви на поїздку – 175 грн.

Попередній запис обов’язковий. Здійснити його можна  до 19 липня за будь-яким  з цих телефонів: (067) 810-66-28,    (050) 593-10-89,    (063) 994-16-66  о.Роман

або в іконній лавці ( з 8.00 до 18.30 год.) у Свято – Покровському   кафедральному  соборі Львова (вул. Грушевського, 2).