Львів’ян запрошують у паломництво до Почаєва та Божої гори

CAM01791-300x225У середу, 15 липня, відбудеться паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Виїзд відбудеться  о 7.00 год. від Свято – Покровського   кафедрального  собору УПЦ КП Львова (вул. Грушевського, 2).

Прочани відвідають Свято-Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духівський скит, Джерело Св. Анни. Такі поїздки вже організовували й раніше, однак особливістю цього паломництва стануть відвідини Божої гори та Свято-Троїцького  храму УПЦ КП, що знаходиться неподалік Почаєва.

Повернутися паломники планують близько 22.00 год.

Організовує подорож  паломницький центр «Покров» Української Православної Церкви Київського Патріархату

Вартість пожертви 155 грн.

попередній запис обов’язковий. Здійснити його можна здійснити за телефонами:

(067) 810-66-28,    (050) 593-10-89,    (063) 994-16-66 о. Роман

або в іконній лавці ( з 8.00 до 18.30 год.) у Свято – Покровському   кафедральному  соборі.

Довідка:

Божа гора розташовується неподалік Почаєва, на середині дороги від Свято-Успенської Почаївської лаври до джерела святої праведної Анни. Гора здавна була місцем подвижництва численних монахів, про що свідчить велика кількість печер. Саме на цьому місці у часи монголо-татарської навали відбулось чудесне явлення Божої Матері, після якого на скелі залишився відбиток її стопи. На вершині гори знаходилася Свято-Троїцька церква, проте в радянські часи її було зруйновано комуністичним режимом, а саму вершину підірвано. До наших часів збереглася лише частина вершини та камінь, який був престолом храму. Сьогодні на місці зруйнованої церкви, навколо каменя-престолу збудовано новий Свято-Троїцький храм.