Львів’ян запрошують відсвяткувати День молоді у митрополичих садах Шептицького

denj_molodi_sad1У неділю, 28 червня, у Львові відбудеться благодійний вечір під назвою “День молоді в садах Шептицького”. Розпочнеться дійство о 17.00 год.

Організовують захід: Фундація Духовного Відродження, Комісія у справах молоді УГКЦ, Фонд Шептицького та студія “Ceciliarec”.

«День Молоді відзначається щорічно в останню неділю червня. Цьогорічний день молоді будемо відзначати разом із Днем Конституції. Це подвійна нагода, що зібратися разом» – наголошують організатори вечора.

Молодь матиме унікальну можливість вперше побачити красу Митрополичих садів початку 18 століття; здійснити екскурс у історію та побачити панораму Львова зі Святоюрської гори; перейнятися унікальним виконанням християнських пісень та виховати себе через діла благодійності.

denj_molodi_kerygmaproject2Розпочнеться захід концертом якісної християнської музики, який для гостей «Дня молоді в садах Шептицького» готують актори, композитори та музиканти з «Kerygma Project», серед яких – Христина Підлісецька та Олексій Каплунський із гурту “Кана”, гітарист та автор пісень Сергій Львов, Оля Литвин, Анастасія Войтюк та багато інших

«Живе виконання авторських християнських пісень талановитими музикантами – це один із ключових пунктів Дня молоді в садах Шептицького. Це нагода для молоді почути, а для учасників “Kerygma Project” – виступити в унікальному просторі під відкритим небом, запрезентувати свою творчість – та поширити її світом» – переконані організатори.

Після музичного концерту, гості благодійного заходу зможуть зустрітися у Митрополичих садах, які були створені за часів Митрополита Андрея, із теперішнім митрополитом Ігорем почути його батьківське слово та задати йому запитання.

vladyka_igor_vozjnjak«Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, Ігор Возьняк вже не вперше погодився в неформальній обстановці поспілкуватися з молоддю. Минулого року владика Ігор мав розмову зі студентами на День Студента у Львівській міській раді, а також разом із молоддю був на нічних чуваннях у Соборі святого Юра 31 жовтня, напередодні дня Всіх Святих» – розповідають ініціатори вечора.

Під час святкування гості зможуть поласувати випічкою з пекарні Родинного дому “Покрова”, що діє при згромадженні отців-салезіян. На сьогодні спільнота Родинного дому налічує 54 хлопців-сиріт. Також усі бажаючі матимуть нагоду придбати найрізноманітніші вироби ручної роботи у “Крамниці добра”: ікони, листівки, аксесуари для волосся, гіпсові фігури для розмальовування, глиняний посуд, записники та багато цікавого від Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії.

Благодійний внесок для учасників вечора – 50 грн. Вартість квитка стане маленькою підтримкою створення громадського простору для молоді.

vechir_u_sadahЗа матеріалами: dyvensvit.org