Львів’ян запрошують відсвяткувати Всенародний День Батька

11091802У суботу, 19 вересня, з 16.00 до 17.30 год. Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія» та Соціально-просвітницька громадська організація «Майбутні Батьки України» проведуть урочистий захід – свято до Всенародного Дня Батька на площі біля пам’ятника Т. Шевченку.

Участь у святкуванні візьмуть представники влади, громадських організацій, священнослужителі різних християнських конфесій Львова. Зокрема, відбудеться міжконфесійна спільна молитва за батьків, чоловіків України та Львова. Передбачена також святкова музична частина: виступи колективів, хорів від громадських організацій і церков Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

Організатори урочистого заходу «Всенародний День Батька» (Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія») були ініціаторами проведення першого в Україні Форуму (м. Львів, 27 березня 2007 р.) «Відповідальне Батьківство». Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

Під час музичної програми волонтери від церков та громадських організацій привітають чоловіків, батьків Львова, учасників АТО, даруючи пам’ятки-флаєри, де буде зазначена інформація про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік.

Організатори мають на меті піднести значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька як голови родини, наголосити на важливості ролі батька у вихованні дітей як майбутніх батьків української нації та спонукати чоловіків до відповідального батьківства

«Це не просто відзначення свята Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості батька і батьківства в українській родині та відповідальності батька»,— зазначають організатори.

Контактна особа: В’ячеслав Воровченко, 067-299-14-56, 063-102-88-78.