Львів’яни молитовно вшанували пам’ять жертв Скнилівської трагедії

Сьогодні, 27 липня 2021 року львів’яни вшановують пам’ять загиблих у Скнилівський авіакатастрофі. Нині минає 19-річчя від тих трагічних подій. Відтак, у каплиці Всіх святих українського народу звершили Божественну Літургію. Опісля відбулася екуменічна Панахида. Згодом всі присутні перейшли до “Сегменту пам’яті” жертв Скнилівської трагедії на летовищі і поклали квіти та лампадки до могил, а також помолилися.

Священик ПЦУ, о. Василь Горгут, який здійснює служіння у каплиці Всіх святих українського народу розповів:

“Ми стаємо ближче один до одного, коли співпереживаємо один одному. Набагато цінніше є в біді бути з ближнім, аніж у радощах, веселощах, святкуванні. Коли ми в біді, то ця біда наполовину ділиться. Коли Церква Христова присутня у своїй молитві, то їм легше зносити біль, який отримали на цьому місці. Наприклад, батько, який втратив двох дітей коли прийде Богу помолиться, то йому вже легше, бо попри біль, йому треба якось далі жити. Так само, коли і відчує допомогу ближнього, то йому легше вже переживати цю особисту трагедію”.

Зазначимо, що до заходів долучилися рідні загиблих, небайдужі львів’яни, а також представники влади, зокрема директор департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко.

Фото Олександра Мазуренка