Львів’яни попрощалися з учасником АТО Зеновієм Колодієм

Похорон3Сьогодні Львів попрощався з Героєм Зеновієм Колодієм, 1993 року народження. Він загинув у зоні АТО 1 вересня цього року. Заупокійна Літургія відбулась у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла. Поховали новітнього Героя України на полі почесних поховань № 76 на Личаківському кладовищі.

«Війна входить в наші сім’ї, родини, наші міста і села. Найстрашніше, коли помирають діти. Сьогодні ми повинні бути разом, ми повинні зрозуміти – він загинув і віддав своє життя за нас з вами, щоб ми мали можливість жити. Він зробив подвиг. Його нема з нами. Ми є тут» – сказав під час прощання міський голова Львова Андрій Садовий. І закликав бути разом з родинами, які втратили своїх близьких та допомагати усім тим сім’ям, які відправили своїх чоловіків, братів, синів.

«Ніхто сьогодні не може передбачити результатів війни. Але війни завжди закінчуються. Дай Бог, щоб ця війна швидше закінчилась. Щоб ми дивились в очі одні одним і усьому світу з високо піднятою головою» – висловив сподівання міський голова. І додав: «Ми стаємо дорослішими, ми розуміємо, що за незалежність треба боротись кожного дня. Ніхто нам незалежність не дарує. Хочу схилити голову перед нашим Героєм, перед батьками» .

Нагадаємо, Зеновій Колодій загинув 1 вересня цього року у зоні АТО. Він служив у 24-ій механізованій бригаді.

Фото Ярослава Табінського