Львів’яни відчують передсмак Світового Дня Молоді

Краків_ВДМ_2016На вихідних у Львові відбудеться Молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії» – один з етапів підготовки української молоді до Світового Дня Молоді (далі СДМ). Вже наступного року такий захід відбудеться у Кракові, Польща. Цікаво, що українська мова буде однією з офіційних мов СДМ. Отож, світова спільнота очікує прибуття української молоді і надає її присутності особливого значення.

Фестиваль «Вітер На-Дії», який відбудеться 23-26 липня у Львові, – один з етапів підготовки української молоді до СДМ.  Темою фестивалю є «Серце.UA». Вона пов’язана з основною тематикою цьогорічних приготувань до Світового Дня Молоді – «Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать».

Організатори кажуть, що очікують близько 2,5 млн. людей з усього світу. Буде присутній Папа, з яким відбудеться спільна молитва.

«Хочемо заохотити нашу молодь, аби ми дуже активно готувалися до цих подій, тому що там, у Кракові, маємо нагоду пізнати світ, побачити людей з усього світу, показати себе», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Координатор фестивалю «Вітер На-Дії» Ірина Максименко розповіла, що на даний час вже є волонтери з України, що готові допомагати в організації подій у Кракові.

«Фестиваль «Вітер На-Дії» – це не тільки можливість познайомитися з цікавими людьми, але й своєрідний передсмак СДМ, великого загальноцерковного свята молоді», – зазначає Ірина Максименко.

Отож, організатори закликають усіх молодих людей, і особливо тих, хто планує їхати наступного року у Краків, долучатися до Фестивалю.

Додамо, що Світовий День Молоді – це подія міжнародного значення, яка об’єднує молодь з усього світу. Зустріч молоді святкується кожні 2-3 роки. Її очолює Папа Римський. Кожного разу для спілкування та спільної молитви з’їжджається кілька мільйонів молодих людей.  Наприклад, Всесвітній день молоді у Манілі в 1995 році ввійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найбільше зібрання в історії. Тоді разом молилося п’ять мільйонів людей!

Читайте також: Наступного тижня у Львові відбудеться всеукраїнський молодіжний духовний фестиваль. Цікавинки програми

за матеріалами: city-adm.lviv.ua