Львів’яни з ДЦП мали пізнавальну екскурсію до Гошівського монастиря

ekskursiia1-dd98795431ff526504d4cebad640b89fЛьвів соціальний. В середині жовтня підопічні ГО Молодіжного-спортивного оздоровчого клубу «Дивосил-здоров’я», які живуть з дитячим церебральним паралічем, відвідали монастир у селі Гошів Івано-Франківської області. Поїздка організована ГО МСОК «Дивосил-здоров’я» в рамках фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Наші підопічні побували на Літургії у церкві с. Гошів, а також відвідали монастир Чину св. Василія Великого», – розповідає голова ГО Молодіжного-спортивного оздоровчого клубу «Дивосил-здоров’я» Марія Шмигун.

У заході взяло участь 35 осіб, з яких 20 осіб з інвалідністю, 13 членів їх сімей, 1 духівник та 1 керівник групи. Під час подорожі учасники змогли отримати духовне піднесення від візиту до цього знаного сакрального місця, адже цей монастир вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Його щорічно відвідує велика чисельність прочан з різних куточків як України, так і інших країн.

«Львівська міська рада щорічно підтримує проведення ініціативи для осіб з інвалідністю громадської організації «Дивосил-здоров’я», оскільки розуміємо необхідність і корисність їх проведення. Цього року на ведення статутної діяльності ГО Молодіжний-спортивно оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» з міського бюджету надано 75 тис. грн.», – зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.

Джерело: сайт ЛМР