Львівська Архиєпархія УГКЦ запрошує на літній відпочинок до сімейного табору у Моршині

fGyF7H

У містечку Моршин 3-9 серпня 2015 року відбудеться літній табір для християнських сімей різних конфесій. Захід організовує Комісія родини Львівської Архиєпархії УГКЦ та Рух християнських сімей. На таборування можуть приходити не лише батьки, а й діти, адже для них також перебачені цікаві духовні та спортивні заходи.

Учасники матимуть можливість взяти участь у веселих естафетах та квестах, відвідати екскурсії, пограти у настільній теніс, футбол чи навіть поскакати на батуті, помолитись на Божественній Літургії, влаштувати незабутній романтичний вечір та отримати практичні поради щодо щасливого сімейного життя. Крім того, в програмі заплановано екскурсію до відпустового місця.

Впродовж табору учасники матимуть тематичні завдання. Цьогоріч табір має пріоритетні теми: «Бог і я. Я і мій подруг. Моя сім’я і мої діти. Моя сім’я та інші  сім’ї». Під час лекцій обговорюватимуть різні аспекти реального сімейного життя.  Кожен день розпочинатиметься з Літургії, після якої триватимуть повчальні лекції на сімейну тематику, а діти зможуть активно проводити час на спортивних майданчиках.

«На таборі важлива сама атмосфера спілкування здорових християнських сімей. В нашому суспільстві знівельовано саме поняття «щасливої сім’ї», тому нашим завданням є показати іншим сім’ї, які живуть з Богом та плекають християнські цінності. Ми хочемо показати, що це реально. Сім’ї, що прибувають до нас, відкривають для себе по-новому Бога,  свого чоловіка чи дружину, своїх дітей. А коли після табору вони повертаються до буденного життя, то несуть у світ оту іскру, яка запалює й інші сім’ї щасливим здоровим християнським життям», – зазначила координатор табору п. Наталя.

Загалом в таборі візьме участь приблизно 60 сімей, близько 120 батьків та 100 дітей. На даний час зареєстровано вже 55 сімей.

Вартість перебування в таборі: 200 грн / за одну особу за добу.

Детальнішу інформацію про захід можна отримати за телефоном: 067-730-62-12. Реєстрація на сайті: www.rukhsimey.org.ua