Львівська архиєпархія УКГЦ організовує щорічну молитву за дітей-сиріт

1Щороку, у другу неділю листопада, християнські громади України моляться за дітей-сиріт. Цього року День молитви за сиріт припадає на 9 листопада. З цього приводу, Центр опіки сиріт при Львівській архиєпархії УГКЦ організовує молитву за тих, хто позбавлений мати щастя, опіку та любов мами і тата.

День молитви за сиріт розпочнеться 8 листопада о 18.00 год. з Божественної літургії у гарнізонному храмі Свв. Апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) та вечірніми чуваннями на тему «Дорога до святости».

У неділю, 9 листопада, відбудеться поїздка дітей до села Кохавино, де зберігається чудотворна ікона Матері Божої Кохавинської. Участь у духовній мандрівці візбмуть понад 200 дітей зі шкіл-інтернатів, дітей зі складними життєвими обставинами м. Львова та області, волонтери руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”, а також батьки волонтерів та усі добродії.

Окрім цього, Центр опіки сиріт влаштовує інтерактивний флешмоб. Також організатори закликають завжди пам’ятати про дітей-сиріт у наших молитвах.

Детальніша програма за посиланням.