Львівська дієцезія РКЦ запрошує на паломництво до Фатіми

fatima7113 та 14 вересня 2017 року у Фатімі відбудеться паломництво українських єпископів та мирян РКЦ у Фатімі. Всеукраїнське паломництво до Санктуарію Матері Божої з нагоди у 100-річччя об’явлень Матері Божої у Фатімі (Португалія) відбудеться під патронатом Архиєпископа Мечислава Мокшицького. Його Ексцеленція Архиєпископ Львівський Мечислав Мокшицький зазначив перед журналістами, що паломництво триватиме з 8 до 20 вересня 2017 р. Паломники зможуть відвідати такі духовні міста: Падуя, Венеція, Мілан, Турин, Ніцца, Монсеррат, Барселона, Фатіма (2дні), Сан-Себастьян, Люрд, Ля Салет, Венеціанська Рів’єра.

Великий Ювілей 100-ліття Фатімських об’явлень – це запрошення для кожного з нас, щоб на ново задуматися над Фатімським посланням, над фатімською побожністю в парафіях. Постараймося оживити Фатіму, поглибити її зрозуміння, а це принесе плід для всіх вірних.

Фатіма залишається актуальною, як і раніше, є для нас закликом до конкретних душпастирських ініціатив. Адже Фатімське послання містить в собі умову, слово «якщо» з’являється в ньому багаторазово, тому не можемо про це забувати. Бог запрошує нас до співпраці, а Фатімські обітниці сповняться, якщо ми виконаємо те, про що нас просить Божа Мати!

100 років тому на звичайному пасовищі у Фатімі, де маленькі пастушки пасли своїх овечок, з’являється Матір Божа. І саме до них, до цих маленьких, неграмотних дітей Марія скеровує свої слова і просить їх про щось дуже важливе ─ закликає до співпраці людини з Богом для спасіння людського роду!

Перше прохання, з яким звернулася Матір Божа до дітей, було запитання: чи хочете добровільно прийняти страждання, і пожертвувати їх для тих образ, які людство наносить Богові? Чи хочете вашою молитвою і жертвою, вашим покаянням і наверненням врятувати грішні душі від пекла? І діти відповідають: “Так, хочемо!”. Відповідь цих маленьких дітей показує нам, що якщо ми будемо готові до покаяння, готові жертвувати власний біль, власні страждання за навернення грішників, готові бути з Богом в боротьбі проти зла, то з Розарієм в руках (згідно прохання Марії), будемо сильнішими від будь-якої зброї!

Детальну програму паломництва можна переглянути на сайті ПЦ Святого Христофора, а також отримати інформацію за телефонами (097) 874 23 98, (095) 141 07 42.

Підготувала Іванна Бобиляк