Львівська галерея сучасного сакрального мистецтва «ІCONART» запрошує на зустріч з художником Олегом Денисенком

11731609_889424471111533_6387929925899331624_oСьогодні, 14 липня 2015 року о 17.00 год., в галереї сучасного сакрального мистецтва «ІCONART» (вул. Вірменська 26) відбудеться зустріч з Олегом Денисенком, автором нової виставки «Тінi…».

В творах Олега Денисенка неодмінно присутнє зображення людини, однак не в традиційному, а в сучасному його вимірі. Воно відіграє особливу роль – творить своєрідний каркас, просторову основу, довкола якої розгортається складна пластична розповідь насичена безліччю деталей та чисельними атрибутами. Їх навмисна надмірна кількість немовби сковує рухи персонажів, формує своєрідну асоціативну проекцію на сьогоденний стан інформативно-психологічного перевантаження людини. Щодо образів, які на його роботах бачать інші, то художник цитує слова Пікассо про те, що «на моїй роботі зображено те, що бачать люди». Як каже сам автор: «я просто малюю, це мій світогляд, моє мислення, частина моїх думок, висловлена в різних матеріалах. Я насамперед графік, навіть якщо експериментую кольором, бо роботи мої достатньо монохромні, з використанням елементів графіки. У скульптурі трансформую графіку в тривимірне зображення. У левкасі передаю її завдяки стриманості кольору».

Виставку можна відвідати з 14 липня до 30 серпня в галереї сучасного сакрального мистецтва «ІCONART» з 12 по 19 год. щоденно, крім понеділка, повідомляють організатори на сторінці у facebook.

Довідка:

imageОлег Денисенко народився у Львові у 1961 році. Його витвори: скульптури, графіка, живопис із величезним успіхом експонувались багаточисленних персональних виставках у країнах світу. У Амстердамі його виставку відвідала королева Нідерландів Юліана, а персональну виставку Швеції – королівська родина. Його скульптури,графічні та живописні роботи справляють враження застиглих у різних формах емоцій іронічного майстра, який трансформуючи відомі у світовій культурній спадщині образи і сюжети, виявляє при цьому чудове почуття гумору.