Львівська хорова школа «Дударик» запрошує на навчання

Хлопчиків віком від 5, 6 років запрошують на навчання у Львівську державну хорову школу «Дударик» ім. Миколи Кацала.

Про це повідомляє Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик».

Хорова школа «Дударик» діє на вул. Коперника, 27. Також працює філія хорової школи на Сихові в СШ №13 (вулиця Антоненка-Давидовича, 6).

Тут діти здобувають мистецьку освіту унікальної якості: навчатимуться музичної грамоти та грі на інструментах, співатимуть спершу у молодшому хорі, а згодом у Національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», а ще знайдуть справжніх друзів.

 

З питань набору телефонуйте:

+380 (67) 581 43 96 Вікторія Володимирівна.

+380 (97) 725 51 26 Соломія Зенонівна.

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» заснована в 1971 році Миколою Кацалом за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові. В 1989 році завдяки старанням Миколи Кацала і його співпрацівників – Любові Кацал та Лесі Чайковської – було створено першу в Україні хорову школу. Спеціально для неї уряд міста передав приміщення колишнього міського шпиталю Св. Лазаря. За 40 років концертної діяльності капела дала понад 2500 концертів у найпрестижніших концертних залах України і світу, серед яких Карнегі-Гол, собор паризької Богоматері, Ванкувер Ейр Плейс, Варшавська філармонія, Палац «Україна», національна опера України, Національна філармонія. В репертуарі капели – концерти Дмитра Бортнянського, Артема Веделя, Максима Березовського, коляди і щедрівки в обробках українських композиторів – Миколи Лисенка, Миколи Леонтовича, Кирила Стеценка, Олександра Кошиця. «Дударик» також виконував «Stabat Mater» Перґолєзі, «Carmina Burana» Орфа, «Requiem» Моцарта, IX Симфонію Бетовена, ІІІ Симфонію Kadisz Бернстайна та безліч ораторіальних полотен.