Львівська іконописна школа «Капеланчики» завершує навчальний семестр

3 червня 2018 року капелани місії «Центр Опіки Сиріт» Львівської архиєпархії УГКЦ запрошують львів’ян та гостей міста до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла на освячення робіт учнів іконописної школи «Капеланчики».

Із жовтня 2017 року до травня 2018 року щосереди в живописній та іконописній майстерні, яка розташована у приміщенні Ліцею «Просвіта» відбувалися заняття з іконопису. Таку Школу організувала місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ для дітей із шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів Львова та дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Незмінним вчителем і наставником дітей є іконописець Андрій Майовець – випускник іконописної школи Українського Католицького Університету «Радруж».

Впродовж навчального року дітвора вимальовувала лики святих, а у неділю юні митці представлять свої доробки на суд шанувальників іконописного мистецтва.

Іконописна школа розпочне новий семестр у вересні 2018 року. Стати її учнем та відкрити у собі талант іконописання може кожен.

Джерело: Капеланство.info