Львівська православна богословська академія відзначила храмове свято (Фото)

51Вчора, 26 листопада, Львівська православна богословська академія відсвяткувала день свого небесного покровителя – святителя Івана Золотоустого, архиєпископа Константинопольського. Святкову Літургію очолив керуючий єпархією, Високопреосвященний владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський.

Владиці співслужили: ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, єпархіальний благочинний прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, львівський благочинний, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда, благочинний академічного храму свящ. Назарій Лозинський, викладачі Академії, гості, а також випускники ЛПБА 2004 року, що святкували 10-ліття закінчення Духовної Школи.

Проповідь про життєвий шлях і подвиг святителя Іоана Золотоустого виголосив студент 6 курсу ЛПБА Олег Костів.

Закінчилось богослужіння многоголіттями та молебнем до святителя Івана Золотоустого.

Після святкового богослужіння відбувся урочистий акт, присвячений храмовому празнику ЛПБА, пам’яті святителя Іоана Золотоустого.

Відкрив академію ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який розповів про здобутки Львівської духовної школи за 2014 рік та окреслив плани на майбутнє.

До присутніх звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який наголосив у своєму слові, що ми живемо в особливий час, коли Церква відіграє у суспільстві надзвичайну роль, бо бере участь у боротьбі Українського народу із ворогом. І основна її боротьба – це молитва. Тому усі, а особливо викладачі та студенти Духовних Шкіл, мають підносити свої гарячі молитві до Престолу Божого. Також Владика митрополит нагородив благочинного академічного храму свящ. Назарія Лозинського благословенною грамотою за працю у відновленні вівтаря.

Наостанок хор ЛПБА під керівництвом Любові Кобилецької виконали кілька піснеспівів та молитву “Боже Великий Єдиний”.

За матеріалами: lpba.org.ua

До теми: 

Академічний храм Святого Іоанна Золотоустого УПЦ КП

Святитель Іоан Золотоустий – борець за істину