Львівська єпархія УАПЦ запрошує на спільну молитву

svjata-gora-2У п’ятницю, 15 липня 2016 року, Львівська єпархія УАПЦ запрошує на Відпуст у Монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці у с. Ушня Золочівського району Львівської області. Як наголошують організатори прощі, саме в цей день об 11.00 год. розпочнеться Свята Літургія.

«Цієї п’ятниці на Святій Горі – між с. Ушнею та с. Білий Камінь є Монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці. Завтра ми відзначаємо урочисте святкування храмового празника. Кожного року стараємось організовувати таку прощу, і всі миряни нашої Української Автокефальної Православної Церкви збираються на спільну молитву. Також велика кількість священиків (приблизно п’ятдесят-сімдесят) їдуть разом із людьми. Цьогоріч Архиєрейську Літургію очолить канцлер Львівської єпархії УАПЦ митр. прот. Володимир Целень.  Також радість святкування з віруючими розділить митр. прот. Олег Древняк, Львівський декан УАПЦ. Блаженніший Макарій, предстоятель УАПЦ наразі знаходиться в Києві. Обов’язково в цей день відбуватиметься й молитва за Україну та наших воїнів. Кожної Літургії в нашій Церкві є укази за благословенням Митрополита Макарія і Архиєрейського Собору УАПЦ молитись за тих людей, які віддали свої життя за волю України, і за тих, хто в ці дні виборюють її незалежність. Маємо вже п’ять згрупованих автобусів від Львівської єпархії, окремі автобуси є для декількох недільних шкіл. Також є парафії, які їдуть невеликими кількостями (приблизно двадцять людей) своїми автобусами. Попередні роки ми мали піші прощі, наразі тільки транспортну. Завтра плануємо щиру подячну молитву до Бога і водночас будемо просити про Його ласку й дар милосердя для наших сердець», – ієрей Микола Кавчак, сотрудник Храму свв. апп. Петра і Павла (УАПЦ), м. Львів.

Повідомляємо також, що виїзд із Львова відбудеться завтра, 15 липня, о 8.30 від Порохової вежі (вартість 70.00 грн). Контактні тел. 0931129057 – о. Микола Кавчак та 0671959714 – Олег Сташко.