Львівська єпархія УПЦ проведе літературний вечір пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

10615502_985330141484135_8596289568889461675_nУ неділю, 30 листопада, о 15.00 год.  у Львові, в залі Палацу культури залізничників («Рокс», вул. Федьковича 54) відбудеться Вечір пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, присвячений Дню Народження спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви (27.05.1992 – 5.07.2014).

В програмі вечора пам’яті поезія та пісні авторства покійного Митрополита, улюблені твори та виконавці Предстоятеля, спогади про його життєвий шлях а також нагородження достойних представників львівської інтелігенції, які своїм життям утверджують пріоритети близькі духу приснопам’ятного Блаженнішого Владики.

«Блаженніший Митрополит Володимир протягом свого 22-річного служіння на Київській кафедрі уособлював в собі батька, який завжди показував приклад любові і прагнення до єдності, чого нам сьогодні дуже бракує. Тому вважаємо, що пам’ять про нього, його покладені труди на ниві церковній і національній повинні слугувати нам дороговказом для подальших кроків у подоланні кризи, в якій сьогодні знаходимося. Саме для цього ми вирішили вкотре особливим чином вшанувати пам’ять Його Блаженства, щоб показати широкій громадськості цю унікальну постать в нашій сучасній історії як видатного богослова, щирого патріота, лірика і поета ну і, звичайно, переглянути пріоритети, яким приділяв першочергову роль в своєму Предстоятельському служінні наш улюблений Блаженніший Владика», – зазначив автор Вечора пам’яті ієромонах Маркіян (Каюмов).

Літературно-мистецька і духовно-просвітницька академія підготовлена з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета Інформаційно-просвітницьким відділом Львівської єпархії УПЦ.