Львівська єпархія УПЦ закликає молитовно відзначити Всенародний День Батька

8ab05ab1b34243385ec344c5a53d74ddУ третю неділю вересня в Україні відзначають Всенародний День Батька, який поки що не став офіційним святом. Цього року він припадає на 20 вересня. З цього приводу єпископ Львівський і Галицький УПЦ Філарет, видав розпорядження та благословив всі парафії Львівської єпархії долучитися до громадської ініціативи й відзначити 20 вересня 2015 року Всенародний День Батька.

Тож у неділю, у всіх храмах Львівської єпархії Української Православної Церкви відбудуться Богослужіння під час яких особливо молитимуться за батьківство та виголосять проповіді про роль батька в сім’ї.

«Адже для українського суспільства надзвичайно важливо повернутися до моделі доброго батька, який піклується про свою сім’ю та прагне виховувати дітей на засадах високої моралі своїм особистим прикладом» – йдеться у розпорядженні.

У документі також зазначено, що у жовтні 2006 року представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства» започаткували Громадську ініціативу «День батька» та звернулися з пропозицією до Президента України про встановлення святкування Всенародний День Батька на державному рівні. Однак, через різні обставини ухвалення такого рішення поки що відкладене.

Повний текст розпорядження