Львівські капелани розповіли курсантам про найбільші релігійні реліквії світу

wide_11-11,У вівторок, 10 листопада 2015 року, капелани Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ отець-диякон Мирон Горбовий та бр. Юрій Балух провели для курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного чергову пізнавально-релігійну зустріч. Найбільші релігійні реліквії – розгляд саме такої теми був основою цього заходу.

Зокрема, курсанти мали нагоду обговорити, чим є реліквія, та дізнатись про найбільші реліквії не лише християнства, а й інших світових релігій – буддизму, ісламу та інших.

Додамо, що такий захід відбувся в межах релігієзнавчого гуртка, організованого капеланами Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Довідка. Релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.

За матеріалами: www.kapelanstvo.info