Львівські лікарі отримали високі церковні нагороди

У суботу, 14 вересня 2019 року, чотирьох львівських лікарів, у складі міжнародної команди лікарів у Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі нагородили високими церковними нагородами за благодійну допомогу в Україні, –  інформує видання ZAXID.NET

Про нагородження, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив секретар Митрополії Православної Церкви України о. Віталій Даньчак.

“Я мав сьогодні велику радість приймати міжнародну команду лікарів, які в рамках благодійної місії пластичних хірургів роблять велику благодійну допомогу в Україні. 7 років роботи, 11 місій, 220 операцій, біля 700 консультацій і це все безкоштовна допомога дітям України з вродженими вадами тіла.
Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив високі церковні нагороди лікарям, котрі допомагають українським дітям, дбаючи про здорове майбутнє покоління.. !!! Велика шана та вдячність!!!” – зазначив о. Віталій Даньчак.

Дружину німецького хірурга Бянку Байкан, а також відомих львівських хірургів Василя Савчина, Василя Олашина,Андрія Різника, офтальмолога Андріану Патер  та перекладача Лілію Дубик – медалями “За жертовність і любов до України”.

Окрема подяка колективу 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова на базі якої міжнародна бригадал лікарів рятує дітей зі всієї України.

Джерело: ZAXID.NET