Львівські Митрополити ПЦУ взяли участь в урочистостях з нагоди річниці Об’єднавчого Собору

15 грудня 2020 року минає друга річниця Об’днавчого Собору, який став важливим кроком у наданні Томосу Православній Церкві України.  З цієї нагоди духовенство Церкви зібралося на подячний молебень у Софії Київській. В урочистостях взяли участь Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, а також Митрополит Львівський ПЦУ Макарій.

Два роки тому як плід Об’єднавчого Собору постала Православна Церква України. Ця подія записана не лише скрижалях історії нашого краю, але й світового Православ’я. Два роки – цілком достатньо часу, щоб сказати всім скептикам і недругам – незалежна Помісна Православна Церква відбулася, це доконаний факт, і шляху назад немає. Символічно, що Об’єднавчий Собор відбувся тут, у Соборі святої Софії. у храмі, який крізь віки несе нам духовний заповіт свободи, сили та перемоги. Свободи у єднанні, сили – у згоді, перемоги – у згуртованості та соборності. Закликаю до єднання всіх православних українців, двері Православної Церкви України та наші серця – відкриті до вас”, – зазначив у зверненні до вірян Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський ПЦУ.

Додамо, що Молебню передував Архиєрейсьский Собор.

Нагадаємо, що Митрополити Димитрій і Макарій отримали відзнаки з нагоди 20-ліття відновлення Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Фото Андрія Сидора (прес-служби ПЦУ)