Львівські салезіяни оголосили набір на аніматорство

Ораторія-катехитична школа ім. святого Домініка Савіо у Львові набирає аніматорів для роботи з дітьми та молоддю.

Оголошення про це з’явилось на сторінці школи у фейсбуці.

«Ми шукаємо осіб, які готові присвятити себе і свій час праці з дітьми та молоддю. Осіб, які готові навчатися чомусь новому і готові приєднатися до великої християнської спільноти салезіянських аніматорів», –  йдеться в оголошенні.

Катехитична школа запрошує приєднатися до аніматорської спільноти молодих людей віком до 14 років. Для того, щоб пройти відбір, необхідно зареєструватися на співбесіду. Співбесіди будуть проходити з 11 до 13 серпня в ораторії. 

«Якщо вам є 14+ років і ви готові присвятити себе і свій час праці з дітьми та молоддю, то ви можете долучитися до нас. Реєстрація за цим посиланням https://forms.gle/o5mwH8zpnsr7Kdeb8.  Будемо вдячні за поширення», –  йдеться у повідомленні.

Ораторія – катехитична школа імені св. Домініка Савіо – діє при парафії церкви Покрови Пресвятої Богородиці за адресою вул. Личаківська, 175.  

Якщо у вас виникли додаткові запитання, автори оголошення радять звернутися за номером +38(066)514-12-43 до отця Миколи. При цьому зазначається, що краще телефонувати з 10 до 18 години.

Також читайте: У архівах знайдено особливий лист українських Салезіян Митрополиту Андрею