Львівські військові капелани одержали грамоти Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом

4 жовтня 2022 року в Софії Київській відбулася церемонія нагородження грамотами Верховної Ради України представників духовенства, зокрема військових капеланів, та представників релігійних і громадських організацій. Участь у заході взяли Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко. Про це інформує сайт Верховної Ради України.
 
«Цього року набув чинності Закон «Про Службу військового капеланства», і це вкрай важливо передусім для наших бійців. Для захисників та захисниць, які потребують доброго слова, підтримки та молитви. Я особливо дякую нашим військовим капеланам, які в цей складний час, разом із нашими військовими — на фронті. Вдячний всім, хто вселяє віру та супроводжує Божим захистом на святу справу визволення нашої Української землі», – цитує Голову ВР сторінка Верховної Ради.
 
Серед тих, хто одержав відзнаки, є і львівські капелани УГКЦ – о. Андрій Сіданич, капелан В/Ч 3002 Національної Гвардії України, заступник настоятеля Гарнізонного храм святих апп. Петра і Павла у Львові, та о. Михайло Білецький, військовий капелан і адміністратор львівської парафії Стрітення Господнього. Про нагородження грамотами Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», одержаними з рук Голови ВР, повідомив о. Андрій Сіданич.