Львівську молодь запрошують на “Студентські вакації з Богом”

molodezЦьогоріч після завершення усіх іспитів львівські студенти мають чудову нагоду відпочити фізично та відновитися морально, черпаючи духовну наснагу за допомогою віри. А саме, з 1 по 12 серпня на території відпочинкової бази «Карпати» (Чинадієво) відбуватимуться «Студентські вакації з Богом». Ініціаторами та організаторами цього заходу є Центр студентського капеланства спільно з Львівським національним університетом ім. Івана Франка.


Такий літній відпочинок у духовно-патріотичному таборі є чудовою можливістю для молодих людей краще пізнати самих себе, знайти нових друзів, поглибити свої знання та духовно зрости. 


«Найперше, цей табір є духовно-патріотичним. Тобто, окрім фізичного відпочинку, мандрівок горами тощо, кожного дня його учасники розвиватимуться й духовно. У рамках табору щоденно відбуватиметься Божественна Літургія, також перед кожною трапезою буде молитва. Ми розглядатимемо різноманітні духовно-виховні теми на основі документа-послання Митропролита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату?». Окрім забав та ігор, будемо мати й тематичні дні, коли обговорюватимемо питання сім’ї, подружжя, стосунків між чоловіком та жінкою, любові й важливості родинних цінностей. Основний акцент у таких розмовах ми ставимо на довірі та відкритості у спілкуванні, на фундаментальних засадах віри, надії та любові. Ми прагнемо, щоб ця розмова була справжнім діалогом між молодими людьми та духовенством. Слід наголосити, що студенти постійно матимуть змогу приступити до Таїнства Сповіді, зможуть послухати 3-4 духовні науки протягом дня. А на завершення дня відбуватиметься заключна молитва перед відходом до сну. Маю наголосити, що цей духовно-патріотичний табір – це нагода для молоді краще познайомитися зі своїми ровесниками, це постійна ротація людей, спілкування у групах, становлення себе як повноцінної особистості і незамінний досвід стосунків із Богом та ближніми. Наприкінці табору плануємо влаштувати реколекції, залучивши більшу кількість священиків. Цей табір, насамперед, ставить перед собою завдання залучити студентів ЛНУ ім. Івана Франка. Проте, вже з 12 по 24 серпня наша ініціатива має прекрасну нагоду для розвитку, адже на базі НУ «Львівська політехніка» відбуватиметься табір у Славську, в якому зможуть взяти участь студенти й Лісотехнічного університету, Львівської комерційнрої академії та Львівського медичного коледжу ім. Андрея Крупинського тощо», – розповів о. Тарас Островський, студентський капелан ЛНУ ім. Івана Франка, один із координаторів заходу.


У рамках проведення «Студентських вакацій з Богом» на молодь чекають:


– вилазка в гори;
– старовинні замки (Мукачів, Ужгород);
– мальовнича природа на березі гірської рнічки;
– веселі ігри тощо.

Координатори заходу:

о. Тарас (096-82-01-180)

брат Ігор (096-95-34-963).