Львівських студентів кличуть на відпочинок молитвою у форматі Taize

Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує студентів духовно відпочити у спільній молитві. Вже цього четверга відбудеться зустріч у форматі Taize. Про це Центр повідомляє у фейсбуці.

В рамках духовного простору Центру Студентського Капеланства таку молитву проводитимуть раз на місяць щоразу в іншому студентському храмі. Формат також буде змінюватися.

«А ти любиш молитву в призахідному сонці, колі ровесників та величезному храмі, де тихо-тихо, але чути спільні прохання до Бога? Ми запрошуємо тебе на студентську четвергову зустріч у храмі Пресвятої Трійці (вул. Тершаківців, 11а), де будемо співати Ісусову молитву – Тезе, яка виникла у Франції і тепер популярна у всьому світі. У тиші, роздумах та співаній молитві спробуємо шукати Ісуса і будувати з Ним міцніші стосунки. Приходь і засмакуй спілкування з Богом», – зазначають організатори.

Зустріч розпочнеться з Літургії о 18:00, а о 19:00 розпочнеться молитва Тезе. Її буде провадити студентський квінтет «Misericordia».

Організатор молитви – диякон Віталій Лозинський.