Львівських журналістів запрошують на реколекції

Confess_404009kОдним із основних завдань журналіста є висвітлення правди через медіа. Аби промінь потрапив у дім, йому необхідно пройти через шибку вікна. Журналіст є тою шибкою, яка впускає правду до багатьох українських домівок – і саме для того, щоб подія була висвітлена у правді, необхідно час від часу мити цю «шибку». У часі Великого посту кожен християнин омиває себе від гріхів у Святій Тайні Покаяння або Сповіді.

Для кожного журналіста важливо бути чистою шибкою, щоб могти впустити у кожний український дім промінь чистої правди. Саме із цією метою прес-служба Львівської Архиєпархії УГКЦ організовує день духовної віднови для журналістів на тему: «Сповідь журналіста». Реколекції відбудуться у п’ятницю, 24 березня 2017 року, на Святоюрській горі. Науки буде виголошувати Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Програма дня духовної віднови:

16:00 год. – розпочнеться духовна зустріч у приміщенні конференц-залу Курії Львівської Архиєпархії  за адресою: м. Львів, пл. св. Юра, 5 (після головного входу до комплексу повернути ліворуч у подвір’я).

18:00 год. – спільна Архиєрейська Літургія Напередосвячених Дарів у Архикатедральному соборі св. Юра.

Представників ЗМІ просять прийти швидше, о 15.30 год.

Джерело: Прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ