Львівський клуб «МастерПіс» та Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» запрошують подаватися на тренінг у Грузії

Lviv-profile-picВ рамках програми Erasmus+Youth Exchange з 17 по 26 липня 2017 року в Грузії відбудеться тренінг «Cultural Art Gene».

Захід проходитиме в Телаві (Грузія). Учасниками буде молодь із семи різних країн (Нідерланди, Німеччина, Австрія, Туреччина, Грузія, Вірменія та Україна). Захід відбудеться для молоді, зацікавленої у міжкультурних питаннях. Організатор заходу – «Stichting MasterPeace», а приймаюча організація – Caucasus Youth Nexus з Грузії.

Головна ідея проекту – обмін культурними надбаннями та традиціями за допомогою мистецтва і музики серед молодих людей з різних країн. На учасників чекають: дискусії та робота у групах, творчі майстерні, міжкультурні семінари, творчі художні та музичні майстер-класи, екскурсії / навчальні поїздки тощо. Крім того, ми залучаємо молодь в дуже традиційному фестивалі Грузії «ART GENE», де учасники матимуть можливість не тільки дізнатися більше про грузинську культуру, а й представити власну.

Після завершення проекту, всі учасники отримають Youthpass, спеціальний сертифікат.

За словами голови Клубу «МастерПіс-Львів», Тараса Дзюбанського, «Цей тренінг буде чудовою нагодою для учасників з України представити нашу культуру та звичаї для молоді з інших країн. Одночасно, молоді люди зможуть пізнати культуру та звичаї інших».

Умови участі: переліт, проживання, харчування та участь – безкоштовні (в Грузії учасникам повернуть кошти за самостійно придбані квитки, що буде гарантією участі у заході зі сторони обраних учасників).

Щоби подати заявку, заповніть АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ.

18073385_1982224771999664_1270082329_n

Також ви можете написати на електронну адресу masterpeacelviv@gmail.com , вказавши в темі листа «Cultural Art Gene Application Form» і Вам надішлють аплікаційну форму. Дедлайн подачі заявок — 10 травня 2017 року до опівночі за київським часом. Аповнену аплікаційну форму надсилайте на електронну адресу masterpeacelviv@gmail.com (додаючи копію листа на  libertas.lviv@gmail.com).

Читайте також:

https://velychlviv.com/u-lvivskij-torgovo-promyslovij-palati-vidbulas-prezentatsiya-innovatsijnoyi-programy-masterpeace/

https://www.facebook.com/MasterPeace-Lviv-Ukraine-1073719229423623/