Львівський органний зал запрошує на концерти в різдвяно-новорічний час

Вже з 23 грудня 2022 року в Львівському будинку органної та камерної музики (м. Львів, вул. Бандери, 8) розпочинається цикл новорічно-різдвяних концертів. Львів’ян запрошують відвідати особливі музичні події цих свят.

«Навіть у такий складний для всіх нас період хочеться якогось дива. Коли ж, як не на Різдво чи Новий Рік? Цьогорічний зимовий святковий сезон у Львівському органному залі інший, ніж зазвичай, але не менш насичений. З кінця грудня до середини січня — три тижні органних та камерних концертів практично нон-стоп. Подаруйте собі диво в цей святковий час», – зазначають організатори.

Розпочне серію святкових подій Володимир Кошуба, соліст Національного будинку органної і камерної музики, концертами «Різдвяної органної музики» 23 грудня о 19:00 та 24 грудня о 15:00.

На Різдво, 25 грудня, відбудуться два органні концерти «Різдвяної органної музики». О 14:00 своїм святковим настроєм поділиться органістка Олена Мацелюх. А ввечері, о 19:00, солістка Львівського органного залу Надія Величко запрошує разом із нею відчути радість Різдва. Усі програми неповторні — справжня музика для справжнього свята.

Під Новий Рік хор «Гомін» разом із органісткою Світланою Позднишевою запрошують до Органного залу, щоб заколядувати. 30 грудня на концерті «Колядки. Хор та орган» разом із музикантами слухачі зможуть згадати знайомі мелодії та насолодитися атмосферою свята.

З1 грудня о 15:00 відбудеться концерт «Новий рік в Органному». Усі солісти-органісти, а також хор «Гомін» запрошують підготуватися до зустрічі нового року разом із ними. Музиканти виконають спеціальні новорічні програми для створення святкового настрою.

У цей час слухачі мають можливість відвідати й інші концерти:

 • 25 грудня о 17:00Музика Баха (Олена Мацелюх — орган);
 • 27 грудняБах і українська музика (Сергій Павлів — орган);
 • 28 грудняВівальді «Пори року» (Адріан Боднар — скрипка, Світлана Позднишева — орган);
 • 29 грудняМузика скандинавії (Надія Величко — орган).

У новому 2023 році готується ще більше атмосферних музичних вечорів та цікавих концертних програм

1 січня відбудеться аж три музичні події. «Новорічний органний концерт» о 14:00 виконає органістка Олена Мацелюх. О 17:00 органіст Віталій Дворовий, який налаштує на класичну хвилю слухачів на концерті «Бах. Брамс. Бізе». А о 19:00 на сцену Органного зійде його солістка, органістка Надія Величко, і гратиме концерт «Музика Вівальді».

У січні буде також багато різдвяної органної музики:

 • 2 січня о 14:00 Марк Новакович (орган) та Ілона Борщ (сопрано) в дуеті подарують радісні мотиви Різдва музикою світових та українських композиторів;
 • 2 січня о 19:00 органістка Надія Величко зачарує всіх святковою атмосферою;
 • 3 січня о 19:00 зустрічаємо Віталія Дворового та його бачення Різдвяної класики;
 • 4 січня о 17:00 Сергій Павлів на сцені Органного готовий вражати слухачів своєю різдвяною програмою;
 • 6 січня о 19:00 запрошує відсвяткувати Святвечір Світлана Позднишева;
 • 7 січня о 14:00 урочистий, піднесений і просвітлений настрій Різдва дарує органна музика у виконанні Олени Мацелюх.

Хто не любить колядувати? Це наша стародавня різдвяна традиція. Учасники хору «Гомін» у супроводі органістки Світлани Позднишевої запрошують згадати знайомі мелодії колядок на концерті 4 січня «Колядки та орган».

5 та 8 січня о 17:00 Олена Мацелюх готує програму «Святкова органна класика».

У ці ж дні 5 січня о 19:00 та 8 січня о 14:00 симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії разом із органісткою Світланою Позднишевою під батутою Любомира Ліщука вітають публіку своїм «Новорічним концертом».

Завершуватиме різдвяно-новорічний сезон органіст Сергій Павлів, концертом 12 січня «Святкова органна музика». Улюблені твори, знайомі мотиви — найкращий фінальний акорд затяжних свят.

У цей період відвідати можна й інші концерти в Органному:

 • 6 січня о 14:00 та 9 січня о 19:00Вальси Шопена (Андрій Макаревич — фортепіано);
 • 6 та 7 січня о 17:00Музика Баха (Олена Мацелюх — орган);
 • 7 та 8 січня о 19:00Вівальді «Пори року» (Руслан Пащак — скрипка, Світлана Позднишева — орган);
 • 11 січня о 19:00Бах. Пахельбель. Букстегуде (Марк Новакович — орган).

«А для того щоб різдвяний настрій та класична музика були завжди поруч із вами, не лише на концертах у Органному, але й практично в кишені — скачуйте застосунок Ukrainian Live Classic. Ініціативна група Органного залу невтомно працює задля поширення класичної української музики. Там на вас уже чекає плейлист із Різдвяною класичною музикою. Скачуйте, слухайте, насолоджуйтесь!» – заохочує Львівський органний зал.

Більше про проєкт – на сайті Ukrainian Live.

Докладніше про всі події можна дізнатися на сайті Органного залу, а також на сторінках у Facebook та Instagram.

Квитки можна придбати за посиланням.