Львівський єпископ УПЦ Філарет молився на Святій Горі Афон за мир і спокій в Україні

4З 24 по 28 березня 2016 року єпископ Львівський і Галицький УПЦ Філарет перебував у Великому Ватопедському монастирі Благовіщення Пресвятої Богородиці на Святій Горі Афон, де звершив уставні Богослужіння монастиря та Божественні літургії. Під час перебування в монастирі архипастир вклонився перед великими святинями Животворящим Хрестом Господнім, Чесним поясом Пресвятої Богородиці та чудотворними іконами Божої Матері “Пантанаса-цілительниця”, “Відрада та втіха”, “Велика Вівтарниця”, та іншими святинями.

В день пам’яті св. Григорія Палами, єпископ Філарет звершив  в обителі соборну Божественну літургію. В монастирі святитель Григорій має особливе шанування, тому що був ктитором обителі і в ній прийняв велику схіму.

Великий Ватопедський монастир Благовіщення Пресвятої Богородиці

26 березня єпископ Філарет прибув до столиці Святої Гори Карієсу, де відвідав: Протат (центральний виконавчий соборний орган управління Афону) та вклонився перед чудотворною іконою Божої Матері “Достойно єсть”; Свято-Андріївський скит, де вклонився перед чесною главою ап. Андрія Первозванного.

Протат (центральний виконавчий соборний орган управління Афону)

Того ж дня владика відвідав Іверський монастир, де звершив молебень перед Іверською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

27 березня архипастир відвідав Хіландарську келію на честь Різдва Пресвятої Богородиці Маруда та мав спілкування з ігуменом старцем Макарієм.

Того ж дня владика Філарет відвідав монастир Дохіар на честь архангела Міхаїла, де вклонився одноіменній чудотворній іконі та звершив молитву перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці “Скоропослушниця”.

Монастир Дохіар

Під час перебування на Святій Горі Афон  єпископ Філарет молився перед чудотворними іконами і святими мощами, щоб в Україні настав мир і спокій.

За матеріалами: upc.lviv.ua