Львівський єпископ УПЦ Філарет помолився за Україну на Афоні

   01З 18 по 20 липня 2016 року, напередодні святкування дня пам’яті прп. Антонія Печерського та 1000-ліття руського монашества на Афоні, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.

  Під час перебування архипастир завітав до: монастиря Ксенофонт, монастиря св. великомученика Пантелеймона, руського скиту Старий Русик на честь св. вмч. Пантелеймона, Іверського монастиря, Свято-Іллінського скиту, Свято-Андріївського скиту, Хіландарської келії на честь Різдва Пресвятої Богородиці Маруда, Дохіару на честь архангела Міхаїла.

  Також єпископ Філарет відвідав монастир Ватопед на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці, де звершив уставні богослужіння монастиря та Божественну Літургію. Під час богослужінь було піднесено  молитву за Церкву та Україну.

  У середу, 20 липня, єпископ Філарет відвідав жіночий монастир свт. Григорія Палами в Куфалії (неподалік Салонік) в Греції. Також в цей день єпископ Філарет побував у Верейській митрополії, де мав зустріч та спілкування з митрополитом Верейським, Науським і Кампанійським Пантелеймоном.

За матеріалами “Львівської єпархії УПЦ”.