Маленькі парафіяни парафії св. Йоана Павла ІІ здійснили ходу з віслючком у Вербну неділю

2 квітня 2023 року Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ (м. Львів-Сокільники) відсвяткувала Вербну неділю та вшанувала пам’ять святого Папи Йоана Павла ІІ. Традиційно на парафії відбулася святкова процесія із віслюком.
 
 

Діти, що беруть участь у святкуванні, можуть проїхатися на віслюку, відтворюючи урочистий вхід Ісуса в Єрусалим. Пригадуючи біблійні події, вірні здійснили святочну ходу разом із хлопцем, що, спеціально одягнений і верхи на ослі, виконував роль Христа. Таке дійство дозволяє краще пережити описаний у Євангелії вхід Господа, а також вже з більшим зосередження слухати Євангелії про Страсті Господні.

Після Служби учасники знову вийшли на площу перед храмом, прямуючи до пам’ятника св. Йоана Павла ІІ, адже саме 2 квітня випадала 18 річниця переходу Папи до Неба. Під пам’ятником учасники вислухали запис фрагменту проповіді, яку понтифік виголосив 27 червня 2001 у Львові. Храм, де він тепер є покровителем, споруджений поруч із львівським іподромом – тут під час свого візиту в Україну Святіший Отець звершував пам’ятні богослуження.
 
 
Повідомив о. Григорій Драус